Registrace nového uživatele | Přihlášení již registrovaného uživatele | Zapomenuté heslo
Objednávka: Prázdný
Cena celkem: 0,- Kč
   
 

VELKÁ PREZENTAČNÍ DEGUSTACE

Velkoobchod MORAVSKÁ VINICE a vinařství SPIELBERG
si Vás dovolují pozvat na
VELKOU PREZENTAČNÍ DEGUSTACI
úterý 23.4.2013, od 14 do 19 hod.

Velkoobchod MORAVSKÁ VINICE a vinařství SPIELBERG si Vás dovolují pozvat v úterý 23.4.2013 od 14 do 19 hodin, tedy den před svatým Jiřím na velkou degustaci vinařství SPIELBERG spolu s dalšími významnými moravskými vinařstvími MIKROSVÍN MIKULOV a NATURVINI Bavory do prostor velkoobchodu MORAVSKÁ VINICE, Radlická 110, Praha 5. ( mapa zde )
Vinařství SPIELBERG jistě nemusíme představovat, a tak za účasti zakladatele vinařství a jednatele pana Jaroslava Javornického a sommeliera Martina Žůrka budete moci ochutnat průřez ročníky všech našich odrůd, především pak ryzlinků, králů našich vinic a úspěšných mezinárodních medailistů. Jen letošní první tři měsíce nám přinesly hned několik prestižních ocenění, kromě uvedení našich vín do Salonu vín 2013, máme čerstvě i stříbrné a bronzové medaile například z americké Finger Lakes International Wine Competition 2013. Docela jistě Vás bude zajímat i degustace vín z úplně prvního ročníku 2003 !
MIKROSVÍN Mikulov je jedním z nejlepších tradičních vinařství Mikulovska a tak se lze těšit na hned několik řad jejich vín, například FLOVER line nebo PREMIUM line – jež stojí za ochutnání.
NATURVINI je oproti tomu mladé, ale velmi nadějné vinařství z Bavor, které se specializuje na zpracování hroznů v moderní bio kvalitě.
Velkoobchod MORAVSKÁ VINICE má vína uskladněna v ideálních podmínkách sklepa vyhloubeného v pískovci již v 17 století. Portfolio vinařů, jejichž vína zde budete moci zakoupit pro Vás stále rozšiřujeme.
A co je pro Váš nákup nejvíc podstatné jsou ceny !
Ty jsou totiž stejné jako kdyby jste víno nakoupili přímo od vinařů ze sklepa !
V tento den si všechna objednaná vína navíc můžete zakoupit s 10ti % slevou !
Přehledný a nekomplikovaný e-shop MORAVSKÁ VINICE, Vám pak nákup jen ulehčí. A, že si vína můžete prakticky jen malý kousek od centra Smíchova vybrat a odvézt sami v den a hodinu, kterou si sami vyberete je samozřejmostí.
Přijďte tedy
23.4.2013 od 14 hodin a užijte si příjemné prostory a bohatou nabídku vín nejen z vinařství SPIELBERG ve velkoobchodě MORAVSKÁ VINICE spolu s námi a vinaři z MIKROSVÍN MIKULOV a NATURVINI

Cesta k nám je snadná a zpět do centra se dostanete za necelé 3 minuty tramvají č. 7. Pokud sebou budete mít řidiče, je parkování možné nejen před velkoobchodem, ale i v blízkém okolí. Abychom se na Vaši návštěvu mohli lépe připravit uvítáme, když nám svou účast potvrdíte na e-mailu obchod@moravskavinice.cz nebo na telefonním čísle +420 774 288 105 u pana Jaroslava Zimmermanna, nebo také na e-mailu zurek@spielberg.cz.
   
 

tel.: +420 774 288 105
obchod@moravskavinice.cz
Facebook

 Ušetřete zde 20 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

 
 
Copyright © 2012 Moravská vinice – všechna práva vyhrazena
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2