Registrace nového uživatele | Přihlášení již registrovaného uživatele | Zapomenuté heslo
Objednávka: Prázdný
Cena celkem: 0,- Kč
   
 

Vinařství SPIELBERG Vás zve na gastronomický svátek PRAGUE FOOD FESTIVAL 2013 !

Všichni naši milí přátelé,

nezapomeňte si v kalendáři poznačit den 24.-25. a 26. května 2013 ! V tyto dny se na Vás těšíme v našem reprezentativním stánku č. 42 v těsné blízkosti Míčovny Pražského hradu. Tradiční, letos již VII. ročník gastronomického svátku PRAGUE FOOD FESTIVAL ,  pořádaného nejznámějším českým propagátorem kvalitní gastronomie panem Pavlem Maurerem se otvírá 24.5. ve 12 hodin v Královské zahradě Pražského hradu. Po všechny 3 dny pro Vás exkluzivně jako jediní zástupci za české a moravské vinaře máme připraveno to nejlepší z našich vinic. Slavné ryzlinky rýnské i vlašské, pinoty blanc i gris, veltlíny a voňavé muškáty, létem a jahodami provoněná růžová vína a zralá vína červená.  V samostatné sekci stánku pak náš SEKT SPIELBERG, který se ovšem vyrábí tradiční šampaňskou metodou kvašení v lahvi.

Brány Královské zahrady se otevírají každý den od 12 hodin  a zavírají ve 21 hodin, kromě neděle, kdy festival končí  ve 20 hodin.

Letošní novinkou a také hlavním tématem, kromě motta pana Maurera "Nejezte blbě" je snoubení pokrmů s vínem. S trochou nadsázky tedy přidám k mottu pana Maurera ještě i motto naše:  "Nepijte blbě" ...s víny SPIELBERG se to ani stát nemůže.

Během festivalu budete mít možnost potkat se se sommeliérem vinařství Martinem Žůrkem.

   
 

tel.: +420 774 288 105
obchod@moravskavinice.cz
Facebook

 Ušetřete zde 20 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

 
 
Copyright © 2012 Moravská vinice – všechna práva vyhrazena
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2